Obserwuj
nasz profil
arrow pointing facebook button

Partnerzy
 

Dwumiesięcznik „DOBRA MAMA” to magazyn tworzony z myślą o rodzicach, zarówno tych stawiających pierwsze kroki w byciu mamą lub tatą, jak i tych doświadczonych. Zainspirowani miłością do dziecka dostarczamy podstawowej wiedzy na temat ciąży i wychowania maleństwa.
Nasz cel? Rozwiewać wątpliwości, odpowiadać na trudne pytania, nie bać się tematów tabu, dostarczać rodzicom informacji o nowościach rynkowych.

 

 

Magazyn „Pro Zdrowie” powstał z myślą o pacjentach korzystających z oferty Szpitala Pro-Familia, a także mieszkańcach Podkarpacia. Jego cel to dostarczenie im kompleksowej i fachowej wiedzy o możliwościach, jakie daje szpital, a także prezentacja wypowiedzi lekarzy, porad zdrowotnych, nowinek technicznych, informowanie na bieżąco o ważnych wydarzeniach, eventach, atrakcjach, ciekawych miejscach oraz ofertach najlepszych lokalnych firm.

 

 

„ABC Dobrej Mamy” to miniporadnik, kompendium wiedzy w pigułce przydatne dla każdej mamy i taty. To zbiór najważniejszych informacji z zakresu ciąży, porodu, macierzyństwa, podany w przystępnej formie. O jego wartości merytorycznej świadczy fakt, że szkoły rodzenia i położne w całej Polsce rekomendują go swoim pacjentkom i kursantkom oraz dystrybuują wśród przyszłych rodziców. Wydanie bezpłatne, dotyczące ciąży, porodu i opieki nad maluchem.

 

 

 

Woda jest podstawowym źródłem nawodnienia organizmu, warunkującym zachowanie dobrego stanu zdrowia matki i płodu. Maleństwo w brzuszku mamy rozwija się w środowisku wodnym, dlatego bardzo ważne jest, aby kobieta w ciąży piła jak najwięcej płynów, szczególnie czystej, zdrowej wody.

 

 

Torbacze.pl to sklep dla wymagających rodziców, w którym znajdziecie tylko wyselekcjonowane, sprawdzone produkty najlepszych producentów takich jak Haba, Bresser czy Spiegelburg. Gry edukacyjne, kreatywne zabawki, mikroskopy czy teleskopy i lunety dla dzieci, prezentują najwyższą jakość pod każdym względem. Są nie tylko pięknie wykonane, lecz przede wszystkim solidne, trwałe i bezpieczne, a przy tym zdrowe i ekologiczne. Są też mądrze zaprojektowane, dlatego inspirują i wspomagają wszechstronny rozwój dziecka.